• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

wordpress domena

Object Storage Arubacloud
0 głosów
224 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez artix132 Użytkownik (870 p.)
zmienione kategorie 28 czerwca 2016 przez Arkadiusz Waluk
Gdzie wykupić domene/ hosting?
Mam ją zrbioną na wordpressie, ale nie widze na jego stronie domeny  .pl
Wpisuje przykładową nazwe domeny: "strona" to mam takie opcje do wyboru :

strona505.wordpress.com
strona.live
stronaweb.com
stronapro.com
stronapro.me
stronahub.com
stronalab.com
stronafit.com
stronashop.com

Hekko.pl czy domena.pl ? Znajde jakieś poradniki jak tam zainstalować wordpresa?

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
W kwestii ceny domeny .pl niekwestionowanym liderem jest OVH - prawdopodobnie nie do przebicia. Zwracaj też zawsze uwagę na cenę odnowienia po pierwszym roku.

Hosting polecam Hekko, sam korzystam i jest spoko. Nie polecam na pewno dużych firm typu home, nazwa i takich tam, bo to tylko zdzieranie z klienta.

A poza tym polecam użyć wyszukiwarki na forum - już wiele tematów o hostingu i domenie było.
0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2016 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)
Słuchaj trochę nie rozumiem pytania. Strony internetowe stawia się na hostingach, serwerach. Zakładasz tam konto, wykupujesz odpowiednią usługę firmy i dostajesz jakąś ilość miejsca na serwerze, trochę procesora, transfer miesięczny, jedną lub więcej baz mysql i trochę innych parametrów. Wśród nich otrzymujesz zazwyczaj brzydki adres internetowy - domenę, który nie nadaje się często do pokazania.

Osobną usługą jaką możesz wykupić jest domena internetowa. Jest to adres, który wpisujesz w wyszukiwarkę internetową i może mieć różne końcówki: krajowe, regionalne, funkcjonalne i inne. Zazwyczaj firma hostingowa udostępnia wiele różnych końcówek, w różnych cenach.

Na takim hostingu masz panel administratora i możesz podpiąć swoją domenę. Możesz tam także zainstalować system WordPress CMS, który pozwoli ci postawić stronę www.

A dobra, piszę i chyba zajarzyłam. Ty po prostu masz konto w serwisie WordPress.com i tam też możesz podpiąć domenę, jedną z tych, które masz pokazane. Jeżeli chcesz inną, to niestety nie wiem, czy się da i jak to zrobić. Nie mam doświadczenia z WordPress.com
komentarz 28 czerwca 2016 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)
W trakcie, jak pisałam swój wywód, twoja prośba została edytowana. Osobiście korzystałam z Hekko i byłam bardzo zadowolona z ich oferty. WordPressa można tam zainstalować za pomocą kilku kliknięć i w ogóle nie ma z tym problemu.
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2017 przez Lu Kiss Dyskutant (7,600 p.)
ja polecam atthost na hosting

ovh na rejestratora domeny
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2017 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
hostinger.pl generalnie jak chcesz miec domene PL, to darmowej nie znajdziesz... tylko platne. chyba ze chodzi ci z przedrostkami  mojastrona.+cos.pl

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 404 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez BlueWee Użytkownik (730 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 262 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2018 w Hostingi, domeny, usługi przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,568 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Offtop przez Jan Machelski Nowicjusz (200 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...