• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed clsclsclsclscls

–6 głosów
191 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2016 w C i C++ przez użytkownika niezalogowany
zamknięte 17 lipca 2016
clsclsclsclsclsclsclsclsclsclsclsclsclscls
komentarz zamknięcia: Bezsensowne pytanie

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2016 przez użytkownika Grzyboo Nałogowiec (28,020 punkty)
Serio ludzie mają takie problemy?

Rób jak Ci wygonie ._.
1
komentarz 27 czerwca 2016 przez użytkownika uRTLy Bywalec (2,430 punkty)
Ludzie za niedługo do wszystkiego będa potrzebować poradników...
+1 głos
odpowiedź 27 czerwca 2016 przez użytkownika MichuDev Pasjonat (19,420 punkty)
Spróbuj różnych pomysłów, wybierz co dla ciebie najlepsze. Nie ma opcji w 100% dobrej dla każdego, ale mam kilka propozycji:

1. Słuchaj, oglądaj i co jakiś czas pauzuj i pisz kod, łatwiej ci się utrwali. Po filmie warto napisać własną wersje kodu w której wykorzystasz wiedzę zdobytą w odcinku.

2. Bądź w 100% skupiony i gdy jest trudny moment rób notatki,mapuj myśli. Po filmie warto napisać własną wersję kodu. Może czasem powtórzyć film.
komentarz 27 czerwca 2016 przez użytkownika manjaro Stary wyjadacz (13,680 punkty)

Poradniki Pana Mirka to jest absolutne mistrzostwo w przekazywaniu wiedzy. Widać tutaj podejście pedagoga. Naprawdę kawał dobrej roboty pod każdym względem. Wszystko wyłożone bardzo łopatologicznie. Trudno mi sobie wyobrazić czy da się jakoś lepiej nagrać poradnik do czegokolwiek...

Więc jeżeli znajdzie się ktoś kto nie wie jak się tego uczyć to brak mi słów ;)

Osobiście zawsze uczyłem się tutoriali z yt w ten sposób że najpierw wszystko obejrzałem starałem się zrozumieć i zapamiętać jak najwięcej po czym samodzielnie robiłem wszystko od początku. Oczywiście wspomagając się tutorialem w kwestiach których nie zapamiętałem. Ale po obejrzeniu poradnika zawsze w głowie zostaje jakiś ogólny zarys problemu i wiedza jak się do tego zabrać.

komentarz 27 czerwca 2016 przez użytkownika MichuDev Pasjonat (19,420 punkty)
Zgadzam się w 100%.
0 głosów
odpowiedź 27 czerwca 2016 przez użytkownika krrr123 Dyskutant (9,130 punkty)
1. Nie koduj w notatniku

2. Ja oglądałęm cały film i robiłem notatki wiadomo slucham i pisze łatwiej i szybciej przeyswaja się wiedzę, później programowałem ten sam kod co Pan Mirosław a na koniec robiłęm to co miałęm w głowie, a miałem różne pomysły, i tak oto trwam przy włsnych projektach, oczywiście, jeśli nie masz pomysłów to jest spoj lub http://cpp0x.pl/, na tej stronie jest także kurs, ale w formie pisamnej i na koniec każdej lekcji masz zadanie domowe.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 127 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 65 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2016 w C i C++ przez użytkownika Jakub Chomicz Nowicjusz (230 punkty)
0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2016 w Assembler przez użytkownika Zaglowiec Bywalec (2,150 punkty)
...