• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Znawca internetowy

Object Storage Arubacloud
+1 głos
509 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2016 w Offtop przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
edycja 21 czerwca 2016 przez Patrycjerz

Witam

Spotkałem bardzo fajny filmik opisujący w komiczny typowego znawcy internetu.

https://www.youtube.com/watch?v=0W8QcUaEIPw

Wpis jest humorystyczny :).

1
komentarz 21 czerwca 2016 przez niezalogowany
Foróm?
komentarz 21 czerwca 2016 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
dzięki

1 odpowiedź

+5 głosów
odpowiedź 21 czerwca 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)

Szczerze - to jedyny gość, jaki mnie denerwuje na YT. Nie mogę go oglądać totalnie. Zaraz podam kilka powodów na przykładzie filmiku, który podałeś:

  • idzie po bułki - oh, wait - czy przypadkiem nie nawiązuje tutaj do pasty w wykopu? Tym samym leci do 200 wpisów na mikroblogu po publikacji filmu
  • wątek o elektrodzie(był taki temat, tylko warn) - kolejny chwyt, coby zostać gdzieś udostępnionym,
  • "..jeżeli masz się tylko pokazać, to tam są drzwi" - a co on robi tym filmikiem? Właściwie to tylko powtarza popularną opinię, a tym samym...
  • ...mam wrażenie, że każdy materiał jaki jest na jego YT jest robiony pod publikę - tak, aby dobrze się sprzedał widzom
  • do tego dochodzi pół minuty pierdzielenia SUBUJ MÓJ KANAŁ, WEJDŹ NA FEJSA, SNAPA, INSTA i milion innych sociali przy 4 minutowym wideo.

 

Koniec końców to wygląda tak, że typek wie co robi - i za to gratki, ale sposób, jak to robi - kompletnie nie potrafi tego ukryć i to jest to, co tak serdecznie denerwuje.

 

2
komentarz 21 czerwca 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Ech panowie coraz więcej amatorów pcha się do zabawy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
komentarz 21 czerwca 2016 przez Magicone Nałogowiec (45,100 p.)
hehe mam nadzieje ze wejdzie w zycie ta nowelizacja ustawy :D
2
komentarz 21 czerwca 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)

najgorzej jak ktoś będzie niósł tą bułkę i na przykład upuści

image

2
komentarz 21 czerwca 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
hehe pamiętacie @Magicone i @radek024 jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami!! KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 686 wizyt
+8 głosów
3 odpowiedzi 628 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2016 w Offtop przez Moarsk Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2016 w Offtop przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...