• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wtyczka do przeglądarki pozwalająca sprawdzać rozmieszczenie divów

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
653 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2016 w HTML i CSS przez niezalogowany
Witam, czy zna ktoś z Was obojętnie do jakiej przeglądarki wtyczkę pozwalającą sprawdzać jaki div jest w danym miejscu za pomocą myszki? Teoretycznie można robić to za pomocą "zbadaj element", ale jest to niewygodne.

W tym momencie mam taki problem, że mam pustą przestrzeń na stronie i nie wiem który div jest tego winowajcą i wtyczka pozwalająca sprawdzać mi konkretne pola byłaby dla mnie bardzo przydatna.
komentarz 6 czerwca 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Prawdę powiedziawszy "zbadaj element" ma tak naprawdę wszystko czego potrzebujesz do tego typu "debugowania" strony. Aczkolwiek o wiele łatwiej pracuje się z dwoma moniotrami lub jednym dużym, bo po prostu wszystki opcje masz wygodnie rozmieszczone. Coś podobnego oferuje FireBug który swego czasu był taką firefoxową wersją tego zbadaj element, aczkolwiek ten drugi bardziej mi przypadł do gustu i nie sądzę żeby jakaś inna wtyczka była w stanie zapewnić taką funkcjonalność.
komentarz 19 kwietnia 2018 przez Kacper Borszcz Początkujący (260 p.)
miał bys moze linka do tej wtyczki ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
edycja 6 czerwca 2016 przez xmentor

Zapamiętaj skrót CTRL+SHIFT+N i klikasz na to:

Szybszy sposób: Skrót klawiszowy CTRL+SHIFT+C (Chrome,Firefox - nie wiem jak na innych)

1
komentarz 6 czerwca 2016 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)
W Google Chrome jest to skrót CTRL+SHIFT+I

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,291 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2018 w HTML i CSS przez Kacper Borszcz Początkujący (260 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 730 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2017 w HTML i CSS przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 158 wizyt
pytanie zadane 19 września 2022 w HTML i CSS przez przemek15 Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...