• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Formatowanie komputera

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
226 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Nlvg Użytkownik (550 p.)
Witam, od wczoraj staram się o format komputera lecz nie wiem co jest nie tak. Moja płyta główna to MSI BE-34, mam zbootowany pendrive (wcześniej instalowałem z niego windowsa i jest wszystko OK!). Proces wygląda tak: Wchodzę w Bios, następnie w BOOT na pozycję pierwszą ustawiam mój pendrive, wychodzę z biosa zapisując wszystko. POnownie wlączam komputer, wciskam F11 (odpalanie z bootowanie) wybieram pendrive i wyskakuje błąd. Prawdopodobnie trzeba włączyć wcześniej kilka opcji o których ja nie mam pojęcia, proszę o pomoc.
komentarz 6 czerwca 2016 przez erx700 Gaduła (3,430 p.)
Sprawdź md5 lub SHA pliku iso.

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2016 przez Jonki Dyskutant (8,180 p.)
Dużo czynników może mieć wpływ na ten błąd. Spróbuj BOOTowanie z płyty.
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2016 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)
Cześć.Rozumiem że na pendrive masz windowsa i chcesz na nowo zainstalować go na dysku kompa.

U mnie w BIOSI-e mam tak,primary to HDD,potem szukaj zakładki w której ustawisz pendrive jako piorytetowy(pierwszy).Po zapisaniu ustawień,restart kompa i niczego nie już nie wciskam(F11).Bootuje się samo :)

Zakładam że z pendrivem masz wszystko prawidłowo przygotowane(pen bootuje na innym kompie)

Daj znać.W razie czego dotrę do ustawień Twojej płyty głównej na stronie producenta.
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2016 przez MetRiko Nałogowiec (37,110 p.)
Może źle zbootowałeś pendrive? Spróbuj użyć tego narzędzia:
https://www.microsoft.com/pl-pl/download/windows-usb-dvd-download-tool
0 głosów
odpowiedź 6 czerwca 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,260 p.)
Jaki konkretnie błąd? Może faktycznie jest problem z instalattorem

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 248 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Pomarancza Użytkownik (820 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 244 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Przemek Skiba Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 184 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2019 w Systemy operacyjne, programy przez norym Nowicjusz (120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...