• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wspólna nauka [front-end, back-end]

VPS Starter Arubacloud
+13 głosów
1,690 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2016 w Nasze projekty przez cute kouhai Początkujący (340 p.)
To jest raczej ogłoszenie aniżeli pytanie.

Szukam kogoś, najlepiej w moim wieku {20 lat}, kto uczyłby się tworzenia stron internetowych od strony front-endu jak i back-endu oraz miałby ochotę przebrnąć przez to razem z kimś o podobnych planach. Mam kilkanaście pomysłów jak mogłoby to wyglądać, ale to już byłoby do prywatnego ustalenia. Nie wymagam wiele od takiej osoby, na pewno chciałabym kogoś cierpliwego i kogoś kto nie zniknie mi po tygodniu, a serio będzie chciał coś zrobić. TS czy skype mile widziane.

Miłego dnia wszystkim! ♥
komentarz 12 czerwca 2016 przez Niespecjalny Gaduła (4,180 p.)
A co na ten moment umiesz? Pozdrawiam
10
komentarz 13 czerwca 2016 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)
Założę się, że jeśli byłabyś mężczyzną to nikt by się do ciebie nie zgłosił. ;)
1
komentarz 13 czerwca 2016 przez Niespecjalny Gaduła (4,180 p.)
Ci cii :D
komentarz 13 czerwca 2016 przez Magicone Nałogowiec (45,100 p.)
efekt różowego paska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
komentarz 14 czerwca 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
ja go nazywam efektem mokrej dziurki

11 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2016 przez Magicone Nałogowiec (45,100 p.)
Jak już wymyślicie jakiś projekt, to zachęcam do prowadzenia go na otwartym kodzie, na przykład na githubie. W wolnym czasie z chęcią popatrzę co się tam dzieje, a kto wie, może i nawet jakiś PR wrzucę. :P
+1 głos
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez warrior Użytkownik (580 p.)
czy wiadomo jaki projekt tworzymy, jak będziemy się komunikować itp. ?  wrzucajcie propozycję ;)
0 głosów
odpowiedź 8 czerwca 2016 przez dextey Nowicjusz (140 p.)
Napisałem pw :)
0 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2016 przez Domin Początkujący (360 p.)
Jeśli nadal aktualne, to z miłą chęcią wzmocnie szeregi zespołu.

Zawsze brakowało mi kogoś do pomocy, wspólnych projektów, więc praca w grupie osób początkujących byłaby fascynująca.
0 głosów
odpowiedź 12 czerwca 2016 przez warrior Użytkownik (580 p.)
Też jestem zainteresowanym taką formą nauki, fajnie byłoby napisanie razem jakiegoś projektu ;)

zapraszam na pw
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez sfiluto Nowicjusz (230 p.)
również byłbym zainteresowany i uważam to za świetny pomysł
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez Animal Użytkownik (700 p.)
Witam chciałbym znać więcej szczegółów, ale na ten moment się piszę jeśli zechcesz. Na stronach w ogóle się nie znam (html w szkole XD), ale umiem stworzyć serwer i skonfigurować serwer ts. Ucze się też C++. Jeśli wiek to nie problem (17 lat) proszę o odpowiedź.
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez Jeesup Nowicjusz (240 p.)
Być może też bym się skusił, lecz w moim przypadku musiałbym się uczyć od podstaw (Przypomnienie sobie wszystkiego), więc raczej byłbym piątym kołem u wozu.
0 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)

Cześć,

Jeśli chodzi o PHP'a i cały backend, począwszy od bazydanych - chętnie pomogę.

Myślę, że moje korpo-doświadczenie wesprze projekt, bardziej wolałbym pomagać przy szybkich konstruktywnych pytaniach, niż budować projekt od zera, ale zła się nie ulęknę :).

Mogę pomóc php, mvc, orm, lamp, webservice - projektowanie, deweloperka, (html, css, js, jquery). Jeśli chodzi o Javę to również ale php it's my life!

Nie lubię wymyślać designu strony, wolę aplikacje webowe pod kontekstem aplikacji biznesowych. Gdzie najważniejsza jest prostota i zaawansowana funkcjonalność.

3
komentarz 14 czerwca 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
komentarz 14 czerwca 2016 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
Tak od października dużo się zmieniło, wtedy nadrabiałem zaległości.. Dzisiaj mija rok. Jak dla mnie nie wiedzieć, zapomnieć o nazwie funkcji to nic złego.
komentarz 10 lipca 2016 przez writen Nałogowiec (29,060 p.)

Tak od października dużo się zmieniło, wtedy nadrabiałem zaległości.. Dzisiaj mija rok. Jak dla mnie nie wiedzieć, zapomnieć o nazwie funkcji to nic złego.

Według mnie nie wiedzieć i zapomnieć jak się szuka w google lub manualu, to coś bardzo złego.

0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2016 przez Shock Nowicjusz (180 p.)
Witam, chętnie pouczę się wspólnie programować. Umiem podstawy programowania, lecz brakuje mi motywacji do dalszej nauki. Mam 3 książki odnośnie c# które na pewno się przydadzą. Jeśli jesteś zainteresowana to pisz. Posiadam ts3/skype Pozdrawiam!
komentarz 2 lipca 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Wątpię, żeby po miesiącu było to nadal aktualne :)
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2016 przez grzesio218 Nowicjusz (160 p.)
Witam

Jeżeli dołączenie się do projektu jest jeszcze możliwe, z chęcią dołączę do zespołu :)

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 3,065 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 2,568 wizyt
pytanie zadane 7 września 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez BolesnyP Początkujący (340 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 574 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...