• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja strona WWW po tygodniu z HTML i CSS

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
1,068 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2016 w HTML i CSS przez Sebastian Użytkownik (520 p.)

Witam. Chciałbym wam zaprezentować stronę internetową mojego autorstwa. Nie jest to nic wielkiego ponieważ zrealizowałem ją po obejrzeniu trzech odcinków HTML i trzech odcinków CSS więc fajerwerków nie ma.

Adres: aboutandroid.cba.pl

Liczę na wasze opinie i wskazówki. Pozdrawiam :)

komentarz 31 lipca 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
Nawet Fajnie wykonana strona, tylko jest jeden haczyk popracuj nad responzywnością menu, zmiejsz sobie przeglądarkę i zobacz jak to fatalnie wygląda :(
komentarz 31 lipca 2016 przez james30k Bywalec (2,260 p.)

Przeszedłeś na ten hosting -> http://hostinger.pl/ ? Pytanie stąd bo szukam właśnie jakiegoś dobre,rekomendowanego. ;p

komentarz 31 lipca 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
znaczy z niego korzystam jak coś tam robie to tam wrzucam wszystko, polecam bo jest w miarę rozbudowany

5 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2016 przez niezalogowany

Po obejrzeniu kilku odcinków znanego wszystkim kursu, cenne rady i wskazówki znajdziesz tutaj

0 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Coś mi tu nie pasuje. Gdy scrolluję na dół to mój ekran "podskakuje" i pasek przewijania sam przewija się do góry. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, podaj kod to zobaczę czy to wina kodu :D
komentarz 4 czerwca 2016 przez Sebastian Użytkownik (520 p.)
Sprawdzane na dwóch komputerach i nie ma problemu ze skrolowaniem.
komentarz 4 czerwca 2016 przez niezalogowany
Sprawdź na fullHD
komentarz 4 czerwca 2016 przez Sebastian Użytkownik (520 p.)
Nie mam takiej możliwości w tym momencie :/
komentarz 4 czerwca 2016 przez niezalogowany

Masz, tylko o tym nie wiesz : ) Developer toolsy w przeglądarkach pozwalają na emulowanie dosłownie wszystkiego. Łap linka dla Chroma - https://developers.google.com/web/tools/chrome-devtools/iterate/device-mode/ , a jeśli korzystasz z innej przeglądarki, poszukaj odpowiedników.

komentarz 4 czerwca 2016 przez Armando Obywatel (1,870 p.)
U mnie również ekran "podskakuje" podczas próby scrollowania strony w dół.
komentarz 4 czerwca 2016 przez Sebastian Użytkownik (520 p.)
Faktycznie. Ekran podskakuje, ale u mnie strasznie sporadycznie. Póki co to nie mam pojęcia czego to jest wina. Na pewno problem leży w sticky menu :/

EDIT: Myślę, że jest to wina tej reklamy na górze strony, ponieważ załadowanie strony prostu z dysku i sprawdzanie równolegle z tą na hostingu jest na plus dla tej z dysku. Po prostu nic nie podskakuje :)
komentarz 4 czerwca 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
ehh te CBA :D
0 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Wrzuć na ten hosting, jest darmowy i bez reklam.

http://hostinger.pl/

Strona całkiem całkiem :)
komentarz 4 czerwca 2016 przez Sebastian Użytkownik (520 p.)
Dziękuję. Chyba przerzucę na ten hosting.
1
komentarz 22 czerwca 2016 przez ISO Początkujący (350 p.)

Nie polecam hostingera, korzystałem i żałuję.

* Poczytaj również http://shem.pl/hostinger-czyli-jakiego-darmowego-hostingu-nie-wybierac/

0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
Strona fajna A mam takie pytania te ikony aparatu itp. Frontello ? Czy to jest zdjecie z neta telefonu?
komentarz 31 lipca 2016 przez Koncha Bywalec (2,860 p.)
*Fontello :D
komentarz 1 sierpnia 2016 przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
To jak sa zabarwiine na niebiesko :p? Czy to juz zdjecie jest robione przez firme honor?
komentarz 6 sierpnia 2016 przez Sebastian Użytkownik (520 p.)
Ikona aparatu itd. Są z fontello ;)
0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Ładnie!

 jednak ja bym zmienil hovery social ikon np. zmiana tylko koloru samej ikony bez backgroundu, albo zmniejszenie opacity (albo odwrotnie z hoverem full opacity a bez np. 0.7), moze by fajnie wygladalo (przynajmniej w moim mniemaniu :))

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 1,754 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 549 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2018 w HTML i CSS przez goldzik Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 714 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...