• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobić forum ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
597 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2016 w PHP przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
edycja 28 maja 2016 przez zkkf56
Witam,

Tak jak w tytule, jak stworzyć własne forum z możliwościami takimi jak to. Nie chodzi mi o ręczne napisanie, tylko np. ściągnięcie z jakiejś strony kodu php i dołączenie go do kodu html i css. Czy istnieje taka możliwość ?
komentarz 28 maja 2016 przez Ivan Maniak (60,650 p.)
Stopka strony
komentarz 28 maja 2016 przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
chodzi o Question2Answer ?
komentarz 28 maja 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
edycja 28 maja 2016 przez HaKIM

Temat powininen więc nazywać się "Skąd pobrać szablon do forum?", a dział "Nasze projekty".

Tak, da się tak zrobić.

-> Google -> Silniki dla forum.

-> Google -> Szablony dla {silnik forum}.

komentarz 28 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Sebastian, de facto dział "Nasze projekty" służy zgodnie z opisem do pokazywania gotowych projektów:

Napisałeś program, stronę www, startup, bloga, portfolio? Chcesz pokazać rezultaty tej pracy światu? Posłuchaj ocen i rad pasjonatów, a przy okazji wypromuj swoje dzieło! A może szukasz ludzi do współpracy przy jakimś projekcie?

 Ale to tylko tak informacyjnie mówię :)

komentarz 28 maja 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Ostatnim czasem, gdy czytałem do czego służą dane kategorie, było kiedy sami sobie określaliśmy do czego jest co. Po update'cie jedynie ot tak sprawdziłem php i... Tyle.

Bardzo dziękuję za informacje. :)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 28 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 28 maja 2016 przez zkkf56
 
Najlepsza

Skoro szukasz gotowego skryptu to nie wiem w czym problem. Znajdź jakiś skrypt, który oferuje możliwość tworzenia własnych szablonów lub jest na licencji zezwalającej na dowolne modyfikacje jego kodu i już.

Może phpBB? Może Question2Answer? Może MyBB?

Skoro są to darmowe skrypty to możesz przecież pobrać sobie każdy, postawić takie forum i potestować czy Ci odpowiada.

0 głosów
odpowiedź 28 maja 2016 przez niezalogowany
Ja swoje pierwsze forum postawiłem na silniku myBB.

https://mybboard.pl/dzial-mybb-dzial-download_85

Jak na pierwszy raz powinieneś być zadowolony. :P

Podobne pytania

+5 głosów
3 odpowiedzi 369 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 957 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2016 w HTML i CSS przez Kosowy Nowicjusz (170 p.)
+59 głosów
39 odpowiedzi 4,588 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2016 w Sprawy forum przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)

92,568 zapytań

141,421 odpowiedzi

319,627 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...