• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wrzucanie plików na serwer

Object Storage Arubacloud
0 głosów
583 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2016 w HTML i CSS przez Pan Grucha Nowicjusz (120 p.)
Witam!

 

Chciałem stworzyć dla siebie portfolio i pobawić się bootstrapem. I sprawa wygląda tak: gdy u mnie odpalona strona na localhost przez webserv wygląda całkiem spoko tak po wrzuceniu na hosting (cba) strona jest rozklejona. Nawet kolory divów są inne. Wszystko wrzucałem przez ftp. I teraz w sumie nie wiem nawet czy to wina kijowego hostingu, czy powinienem przerzucać pliki jakimś kosmicznym sposobem?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 24 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Bo może dlatego, że ten "hosting" posiada reklamy?
komentarz 24 maja 2016 przez Pan Grucha Nowicjusz (120 p.)
Tak... Wyłączyłem adblocka i strona przestała się rozjeżdżać:). Wiadomo, że do portoflia zakupie normalny hosting ale na początek chciałem ogarnąć jak wygląda wrzucanie plików na serwer itd.. Dziękuje za odpowiedź, wczoraj się trochę denerwowałem ale to normalne w programowaniu, że się takie rzeczy dzieją :D.

 

PS: czy ktoś mógłby mi doradzić dobry hosting? Albo coś darmowego na początek? Ktoś jest webmasterm i chciałby mi poradzić jak powinienem zrobić?
komentarz 24 maja 2016 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Hejka, na początek możesz śmiało założyć konto na hostinger.pl i tam przenieść stronkę do testowania, sprawdzania jak wygląda online.
Hosting na hostinger.pl jest zupełnie darmowy, bez jakichkolwiek reklam, choć posiadają w swojej ofercie i płatne rozwiązania hostingowe, powodzenia :-)
komentarz 24 maja 2016 przez Pan Grucha Nowicjusz (120 p.)
Okej, tak zrobię. Czytałem już coś właśnie o hostinger i ludzie na tym forum sobie chwalili. Dzięki za odpowiedź
komentarz 24 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

" Hosting na hostinger.pl jest zupełnie darmowy, bez jakichkolwiek reklam, choć posiadają w swojej ofercie i płatne rozwiązania hostingowe, powodzenia :-) "

Damm... postaw sobie na githubie + gh pages.

Czy wy naprawdę myślicie, że macie jakąkolwiek jakość na takich "hostingach"? Wasza stronka może zniknąć tak szybko jak zniknął 2be i nic nie zrobicie.

Za jakość się PŁACI .

Jak chcesz mieć darmowy bez reklam do testowania jak to wygląda, to polecam localhost

komentarz 25 maja 2016 przez Pan Grucha Nowicjusz (120 p.)
Oczywiście, webserv jest odpalony, jak że by inaczej... Ale jak bym miał szukać zleceń w lokalnych firmach to wolę być obeznany w wszelakich hostingach, szczególnie, że wiele osób chcących maleńką wizytówkę dla swojego małego przedsiebiorstwa raczej lecą po kosztach. Trzeba jakoś zdobywać doświadczenie i obeznanie w temacie ;d. Ale dzięki wielkie za pomoc, wszystko się liczy i każda wiedza jest cenna
komentarz 25 maja 2016 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)

Hmm, nie napisałem nic kompletnie odnośnie jakości, ino informacja na temat darmowego hostingera bez wyświetlanych reklam, Szybkie rozwiązanie, dla początkującego tylko i wyłącznie w celu sprawdzenia jak witryna zachowa się w sieci. Owszem za jakość się płaci i to nie mało, korzystam z usług firmy 1and1 bo jest mi u nich bardzo wygodnie, jednak jest to wydatek 80 zł miesięcznie w moim przypadku...
PS: czy ktoś mógłby mi doradzić dobry hosting? Albo coś darmowego na początek? 

Na 2 pytania udzieliłem odpowiedzi tylko na drugie, fakt, mogłem odpowiedzieć na oba.

Podobne pytania

0 głosów
7 odpowiedzi 399 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2015 w SQL, bazy danych przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
+1 głos
6 odpowiedzi 3,477 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2015 w HTML i CSS przez Wodzu14 Obywatel (1,140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 848 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Lorax.pl Początkujący (260 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...