• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podziękowania dla Pana Mirosława oraz dla całej społeczności...

Object Storage Arubacloud
+28 głosów
802 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2016 w Sprawy forum przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)

Czołem Pasjonaci

Jakieś półtorej rok temu chciałem nauczyć się programować. Wtedy też, trafiłem, na kursy Pana Mirosława. Gdyby nie to zdarzenie, to myślę, że po kilku tygodniach straciłbym zapał, jaki miałem na początku. Pan Mirosław oprócz cennej wiedzy, przekazuje duże ilości pasji do programowania i myślę, że to świadczy o mocy tych kursów.

Aby się, choć trochę odwdzięczyć, napisałem na swoim blogu artykuł o moich pierwszych dwunastu miesiącach nauki programowania. Od momentu, gdzie nie umiałem napisać, choć jednej linijki kodu, po moment, kiedy dostałem swoją pierwszą pracę, jako web-developer.

Link do artykułu: http://freelancelot.pl/freelance/jak-zostac-programista-w-12-miesiecy/

Mam nadzieję, że początkującym adeptom sztuki programowania, da to motywację i zobaczą sens w dalszym pogłębianiu tej niesamowitej nauki.  

Dzisiaj wiem, że programowanie zmieniło moje całe życie – dosłownie! Otworzyło mi liczne drzwi, które bez umiejętności kodowania byłyby ciągle zamknięte.

Panie Mirosławie – to Pan jest osobą, której to wszystko zawdzięczam. Z całego serca DZIĘKUJĘ!

Forumowicze – Wam również szczerze dziękuję. Nieraz znajdowałem tutaj ostoję w chwilach kryzysu. Nieraz pomagaliście mi zupełnie bezinteresownie. Tworzymy fenomenalną społeczność i musimy o tym zawsze pamiętać.

Pozdrawiam

Robert

2 odpowiedzi

+14 głosów
odpowiedź 12 maja 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
wybrane 13 maja 2016 przez Robert Saternus
 
Najlepsza
Dziękuję za miłe słowa skierowane do Społeczności. Fajny bucket list na blogu :) Powodzenia w życiu nie tylko zawodowym, ale także prywatnym. Pozdrawiam
3
komentarz 12 maja 2016 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Hmm. ciekawe, nigdy nie myślałem o tym żeby otwarcie podziękować za wszystko co nam przekazałeś. Jestem osobą, która również "zakochała" się w programowaniu po obejrzeniu kursów na YT. Dało to smak tej całej "szarej" wizji programisty. Poznałem wiele możliwości, które się łączą z tworzeniem stron internetowych. Teraz stało się to moim życiem, nie wyobrażam sobie życia bez tego. Podłączając się do wypowiedzi, również bardzo chciałbym podziękować za wszystko co zrobiłeś. Z dumą polecam twoje filmy wszystkim osobą, które pytają mnie od czego zacząć (włącznie z moim nauczycielem laugh). Wiedzę jaką przekazałeś mi oraz tą którą nabyłem staram się właśnie na tym forum przekazywać dalej, człowiek z natury dąży do pomagania innym, tak więc też staram się to robić. Jeszcze raz dziękuję.

komentarz 12 maja 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Dziękuję za motywację. Pozdrawiam!
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2016 przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)
Panie Mirosławie - cieszę się, że ta wiadomość dotarła do Pana.
Nie chciałem tego robić prywatnie (wysyłając mail-a), bo myślę, że takie podziękowania publiczne niosą za sobą większy przekaz, a spraw dla mnie jest bardzo istotna.

Pozdrawiam serdecznie

Robert

Podobne pytania

+32 głosów
8 odpowiedzi 1,123 wizyt
+56 głosów
9 odpowiedzi 2,556 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 281 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...