• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Licznik wejść na stronę - jak zmodyfikować

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,433 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2016 w JavaScript przez pangabka Nowicjusz (120 p.)
edycja 1 maja 2016 przez pangabka

Witam , mam na swojej stronie taki skrypt do zliczania odwiedzin, chcę aby liczylo mi 10 pkt, za 1 odwiedziny jak to zmodyfikować?
 

<script type="text/javascript" src="/js/mojastrona.min.js"></script>
        <script type="text/javascript">
            $(window).load(function() {
                var s = '';
                var v = 1;
                var c = 'c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b';
                var t = 1461949431;
       
                $.ajax({url: 'http://mytraffic.pl/trafficlicz.php?&c=a119a16&t=i', type: 'GET', data: {s: s, v: v, c: c, t: t},  async: false});
            });
        </script>

 




Plik .js

http://milonic.biz/mojastrona.min.js

komentarz 1 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Kod na naszym forum wstawia się w przeznaczony do tego bloczek.

PS. http://forum.webhelp.pl/javascript/skrypt-odwiedzin-linka-przerobka-t250282.html

komentarz 1 maja 2016 przez pangabka Nowicjusz (120 p.)
Wskazany link to jest również mój temat, szukam odpowiedzi też w innych miejscach.

Jestem nowy więc nie zauważyłem że trzeba go wrzucać w bloczek,
komentarz 1 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Rozumiem, chociaż podczas zadawania pytania napis na samej górze jest dość rzucający się w oczy...

Jak poprawnie wstawić kod źródłowy, obrazek? Zajrzyj proszę do tego pomocnego artykułu (link otworzy się w nowej karcie).

 A z tym linkiem chodziło mi o to, że jak już kopiujesz to kopiuj tak, aby nie było widać że to pytanie wprost z innego forum... trochę tak słabo to wygląda przynajmniej według mnie.

komentarz 1 maja 2016 przez pangabka Nowicjusz (120 p.)
Ok poprawione.
komentarz 1 maja 2016 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

mam na swojej stronie taki skrypt do zliczania odwiedzin

Czyli, masz skrypt, który zlicza odwiedziny. Wiesz jak działa?

 chcę aby liczylo mi 10 pkt, za 1 odwiedziny jak to zmodyfikować?

A w jaki sposób ten skrypt nalicza punkty? Jeśli zlicza odwiedziny, to w jaki sposób? Podałeś kilka linijek skryptu, w którym jest pare nic nie mówiących zmiennych, a ich wartościami są jakieś liczby. Natomiast kod skryptu JS, który podlinkowałeś jest bardzo długi.

Może podaj jakieś szczegóły, jak to zlicza punkty, bo tak to nie wiadomo o co chodzi.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,608 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2017 w Offtop przez 0nxs Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2017 w PHP przez WojtexGamer Początkujący (370 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 2,443 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...