• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wizerunek marki Apple wśród polskiego społeczeństwa ANKIETA do pracy mgr

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
655 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2016 w Offtop przez Ewa_a05 Nowicjusz (140 p.)
Jeśli masz ochotę pomóc i wypełnić ankietę dotyczącą marki Apple, będzie mi bardzo miło. Ankieta stworzona jest na potrzeby badania do pracy magisterskiej i ma na celu zbadać ogólny wizerunek tej marki wśród Polaków.

Wyniki badania są do mojego prywatnego użytku, a odpowiedzi w pełni anonimowe!

Każda opinia jest dla mnie ważna, bez względu na to czy lubisz tą markę, posiadasz produkty czy nie. Ankieta stworzona jest za pomocą serwisu interankiety, i mozna ją otworzyć na każdym urządzeniu klikając w poniższy link.

http://www.interankiety.pl/interankieta/90f6c011812f9ba49a074321df0f779a

Wypełnienie zajmie kilka minut. Będzie super, jeśli zdecydujesz się podzielić swoją opinią, na pewno będzie interesująca i wzbogaci moje badanie.

Dziękuję za pomoc:))

1 odpowiedź

+6 głosów
odpowiedź 24 marca 2016 przez niezalogowany

Czy kojarzysz logo marki Apple?*

Tak

Nie

Jeśli tak, opisz proszę krótko wygląd logo Apple

a w tle wielkie logo Apple 

thumb up

 

komentarz 24 marca 2016 przez TheFeniks Gaduła (4,690 p.)
Haha dobre XD.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Smatix Obywatel (1,050 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 465 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2021 w Offtop przez Fiorehelium Nowicjusz (150 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 284 wizyt

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...