• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

localhost/phpmyadmin - pierw biała strona, potem dziwny komukat

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,311 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Mathieu Delleu Nowicjusz (160 p.)
Witam, chodzi o to, że włączając localhost/phpmyadmin poprostu ukazuje się biała strona, niestety wujek google mi nie pomógł, jedyne co znalazłem to odblokowanie okna które pokazuje błędy, teraz po wpisaniu adresu localhost/phpmyadmin ukazuje się taki oto widok z błędami: http://screenshot.sh/n9gR6Xrqi7BpM

Od razu powiem: xampp włączony, Apache i MySQL włączone, wyświetlanie stron na localhoście działa.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 marca 2016 przez saliwan22 Gaduła (3,110 p.)
Mógłbyś bardziej opisać problem?(gdybyś to zrobił na początku najprawdopodobniej już dano otrzymałbyś pomoc)
0 głosów
odpowiedź 13 marca 2016 przez Mathieu Delleu Nowicjusz (160 p.)
Tylko nie wiem o co chodzi właśnie, włączam adres localhost/phpmyadmin i biała strona lub screen który dodalem, chciałem się dostać do bazy mySQL (kurs pana Mirosława Zelenta) ale poprostu nie mogę.. Nie wiem czy problem z xamppem czy z czym, może ktoś wie o co chodzi dlatego pytam, bo nie mam pojęcia. Bo mam w/w xamppa, wszystko tak jak w kursie mySQL (używałem już wcześniej localhosta do wrzucenia stronki internetowej)
0 głosów
odpowiedź 13 marca 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Powinieneś sprawdzić nazwę hosta, nazwę użytkownika i hasło w pliku config.inc.php
komentarz 13 marca 2016 przez Mathieu Delleu Nowicjusz (160 p.)
http://screenshot.sh/n9IGrSe5FafKa

http://screenshot.sh/mLeVDJSPI3S2q

No mogę sprawdzić, ale co to da? Mam coś tam zmienić?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,022 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,387 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 569 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2017 w PHP przez Michał Samolewski Bywalec (2,240 p.)

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...