• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Ocena systemu sterowania w mojej grze

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
264 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2016 w Nasze projekty przez xydden Gaduła (4,480 p.)
zamknięte 25 lutego 2016 przez xydden

Cześć skończyłem pisać system sterowania do mojej gry i proszę o ocenę na tak wczesnym etapie aby poprawki mogły zostać wprowadzono bez żadnych problemów .

gra w być klimatach elite dengerus czy jakoś tak nie grałem ale podobnie wygląda grafikę robiłem sam więc nadaje się na horror XD.

tu link do plików 

https://drive.google.com/file/d/0B2afaLwRW5ANc3lTdlIxOGRDN2c/view?usp=sharing

a tu sterowanie

'W' podnieś dziób statku w górę

'S' Obniż dziób w dół

'A' przechył w lewo

'D' przechył w prawo

scroll przyśpieszenie i zwalnianie

'R' rcs mode jak ktoś grał w kerbale to wie o co chodzilaugh

'T' wychodzimy z rcs mode

'space' w trybie rcs podniesienie statku do góry. 

'left ctrl' obniżenie statku.

komentarz zamknięcia: ok

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 lutego 2016 przez TheFlashes Obywatel (1,580 p.)
wybrane 31 marca 2016 przez xydden
 
Najlepsza
Przyspieszanie scrollem nie jest zbyt intuicyjne, lepiej przenieść to na klawisze WS a przechylanie dać na strzałłki lub klawiaturę numeryczną, poza tym jest ok :)

PS. dopracuj wylatywanie z planety ;p
komentarz 24 lutego 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
spoko tylko bardziej wygodniej jest chyba wsad i myszka niż strzałki i myszkę

zastanawiałem się na tym żeby przyspieszenie dać na spacje ,a zwalnianie na CTRlL.
+1 głos
odpowiedź 24 lutego 2016 przez niezalogowany
Unity, i czemu nie zrobiłeś też builda na Linuxy? :( Nawet mogłeś się 'szarpnąć' na wersję w WebGL'u i wrzucić gdzieś na stronę.
komentarz 24 lutego 2016 przez xydden Gaduła (4,480 p.)
coś mi przeglądarka nie otwiera webGLa spróbuje dać bilda na linxa ale zanim mi się unity uruchomi to ...
+1 głos
odpowiedź 24 lutego 2016 przez iozeke Obywatel (1,820 p.)

zrób jak w bfie i będzie gitlaugh

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 390 wizyt
–1 głos
6 odpowiedzi 773 wizyt
pytanie zadane 3 lutego 2016 w HTML i CSS przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,380 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 445 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...