• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena designu strony

VPS Starter Arubacloud
+8 głosów
777 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany
Hej, co myślicie o tym ?

https://www.behance.net/gallery/34331473/Agency-Theme-

Osobiście jestem zadowolony z projektu, to mój drugi design, więc bardzo chętnie posłucham opini oraz rad :)

10 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 lutego 2016 przez BlupiSpidi Użytkownik (960 p.)
bardzo pyszna
0 głosów
odpowiedź 24 lutego 2016 przez niezalogowany
kodowałbym - 10/10
0 głosów
odpowiedź 3 marca 2016 przez klakierr Początkujący (370 p.)
zrobione wyłącznie w PS - spoko, na poziomie, ale bez szału

zrób to w html (nie tylko potnij, a zakoduj funkcjonalna dzialajaca strone) - wtedy będzie szał
komentarz 3 marca 2016 przez klakierr Początkujący (370 p.)
w sumie jestli chcesz sie zajmowac wylacznie designem, to moj komentarz jest troche niewlasciwy

 

strona na poziomie, masz predyspozycje do tego
–1 głos
odpowiedź 23 lutego 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Drugi design? Nic wcześniej nie robiłeś? Jeżeli zrobiłeś to od podstaw samodzielnie i jest to Twoja druga praca, to jestem w ogromnym szoku. Sam po latach nie powstydziłbym się takim layoutem w portfolio. Świetny dobór kolorów jak i rozmieszczenia elementów. Działaj dalej, a zaskoczysz nie jedną osobę :)
1
komentarz 23 lutego 2016 przez niezalogowany
Dziękuje za miłe słowa !

Robiłem to pare godzin, tylko temu że w photoshopie spędziłem niewiele godzin, i nie do końca umiałem się z wszystkim narzędziami posługiwać. Wcześniej dużo myślałem, miałem pomysłów, jednak nigdy nie chwyciłem się na poważnie za to.

Pozdrawiam :)
–1 głos
odpowiedź 23 lutego 2016 przez Mati Gaduła (3,390 p.)
Jestem pod wrażeniem. Jak to Twoja durga praca to naprawde nieźle. Dobrze dobrane kolory, przyjemne dla oka. Mi się bardzo podoba.
–1 głos
odpowiedź 23 lutego 2016 przez kmieciak_m Mądrala (7,450 p.)
Przejrzysta, czytelna, konkretna, miła dla oka i tak powinny wyglądać dziś strony internetowe, naprawdę świetny desing. :)
–1 głos
odpowiedź 24 lutego 2016 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
Czy link przypadkiem nie jest ucięty? Po wejściu na stronę nie bardzo wiem, które to Twoje dzieło.
1
komentarz 24 lutego 2016 przez niezalogowany
Z linkiem jest wszystko w porzadku.
Tu masz link do mojego profilu. Mam tylko jeden projekt, więc się odnajdziesz
https://www.behance.net/mikolajchybowski
komentarz 24 lutego 2016 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
Bardzo ładne, gratulacje :)
komentarz 24 lutego 2016 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
A tak z ciekawości, skąd wziąć takie designerskie zdjęcia, jakie używasz u siebie na stronie? Nie mam na myśli przerobionych grafik, tylko zdjęcia które są "podkolorowane".
1
komentarz 24 lutego 2016 przez niezalogowany
http://thestocks.im/ - wszystkie dobre zdjecia na jednej stronie, polecam

najlepsza jednak to https://unsplash.com/ - Licencja Creative Commons Zero tak wiec można śmiało używać

 

no i https://pixabay.com/
–1 głos
odpowiedź 24 lutego 2016 przez Regolin542 Użytkownik (990 p.)
Bardzo ładna. Bardzo mi się podoba i sam bym taką zrobił jakbym uczył się HTML
–1 głos
odpowiedź 24 lutego 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

Jedno słowo: ŁAŁ! xDD

Ale strona ładna! Jak to jest twój 2 projekt to WIELKIE BRAWA dla Ciebie :)

Pozdro

–1 głos
odpowiedź 24 lutego 2016 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Eleganckie, ale nic niezwykłego prawdę mówiąc. Pomijając fakt, że stron w prawie identycznej stylistyce jest na pęczki, to nie robi to na mnie wrażenia. Osobiście wolę jednak pomysłowe layouty, niż kolejną wersję tego samego.
komentarz 24 lutego 2016 przez niezalogowany
Dzięki za opinie. To dopiero początki. Będe starał się przecierać nowe szlaki :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 263 wizyt
+2 głosów
9 odpowiedzi 753 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2016 w Nasze projekty przez Alterwar Dyskutant (7,650 p.)
0 głosów
7 odpowiedzi 576 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2016 w Nasze projekty przez baroser13 Użytkownik (750 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,087 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...