• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co sądzicie o nowych emotikonach na forum? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
234 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2016 w Sprawy forum przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Witam Pasjonatów,

jak każdy dobrze widzi, forum otrzymało ostatnio lekki "lifting" smiley Jednak nie wszystkie nowinki się każdemu podobają. Głównie chodzi o nowe emotikony, które straszą swoim niedopracowaniem. Np. ja miałem dzisiaj z nimi parę konkretnych problemów, bo albo odpowiedź źle się formatowała lub nie mogłem doczytać kodu innej osoby (musiałem włączać tryb edycji, aby przejrzeć źródło).

Chciałem więc się zapytać, co sądzicie o nowych emotikonach? Wg mnie muszą zniknąć do czasu, kiedy zostaną zmodernizowane albo w ogóle, ponieważ zawsze może natrafić się sytuacja, gdy w odpowiedzi lub w kodzie znajdziemy jakąś niepotrzebną minkę...

Zapraszam do ankiety. Za odpowiedzi wszystkim serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Możliwe odpowiedzi:
Podobają mi się (12 głosów, 33%)
Nie podobają mi się (16 głosów, 44%)
Mogłyby być, gdyby zostały zmodernizowane (3 głosów, 8%)
Nie mam zdania na ten temat (5 głosów, 14%)

5 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 20 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Mi nawet się podobają, nic złego w nich nie widzę. Gdyby ich nie było to też nic wielkiego by się nie stało, ale jeśli już są to spoko - jak dla mnie czemu nie.

Fakt, dopracować je nieco trzeba, przykładowo w bloczku code uważam, że w ogóle nie powinno nic być zamieniane na emotki.

Czy muszą zniknąć w tej chwili to nie wiem, natknąłem się na miejsca gdzie coś źle się wyświetla, ale w moim przypadku nie było to tak problematyczne, abym szczególnie zwrócił na to uwagę.
+3 głosów
odpowiedź 21 lutego 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
[IMHO]
Mi się podobało bardziej, kiedy można było wybrać emotikon tekstowy lub graficzny. Osobiście wolę wersję tekstową, jednak czasami obrazek pasował bardziej... A takie automatyczne zamienianie mi nie pasuje.
[/IMHO]
+2 głosów
odpowiedź 21 lutego 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
W mojej opinii, emotki powinny zniknąć. Bardziej podobają mi się te tekstowe.
+2 głosów
odpowiedź 21 lutego 2016 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Uważam że optymalnym rozwiązaniem byłoby podmienie znaków wywołujących emotki z połączeń dwukropkow, nawiasów etc. na nazwę emotki w nawiasie. Z tego co pamiętam część emotek w gg taka była. Rozwiązałoby to problem, jedni mogliby wstawiać tekstowe ": )" a drudzy graficzne " (smile) ". Odpada też kwestia formatowania kodu. Nie jestem Webmajstrem, więc wybaczcie jeżeli rzuciłem właśnie czymś nierealnym/trudnym do zrealizowania, ot nie znam się a próbuje wypowiadać :).
0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Mi tam się podobają. Zmiany są dobre

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 243 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 175 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w Sprawy forum przez secsec Mądrala (7,250 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 454 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2015 w Sprawy forum przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...