• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak dostać się do BIOS-u w Acer Aspire V5 571P?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
18,736 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2015 w Offtop przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Witam wszystkich;)

Mam taki problem, ponieważ ni cholery nie mogę się dostać do biosu w moim lapku, a potrzebuję przestawić bootowanie.

Próbowałem już chyba większości sposobów, m.in tak jak zaleca producent czyli F2. Do tego testowany F8, F10...w sumie to chyba wszystkie już, podobnie jak Esc i del.

No nie wiem już sam, kiedyś jakoś udało mi się wejść, ale to było kilka miesięcy temu i nie jestem sobie w stanie przypomnieć jak to szło. Może ktoś ma podobny model i może się wypowiedzieć?

Dodam jeszcze, że przy uruchamianiu kompletnie nic nie pisze, od razu mam domyślny ekran ładowania Acer i tyle.

Będę wdzięczny za pomoc;)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Aress Mądrala (6,410 p.)
kiedys trafiklem na komputer ze musialem chyba kliknac B lub jakis inny klawisz.

Dokladnie nie pamietam
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez daan Pasjonat (17,640 p.)
też posiadam tego acera xd jeżeli żaden przycisk nie działa to wejdź w  ustawienia->zmien ustawienia komputera->aktualizacje i odzyskiwanie -> odzyskiwanie-> uruchamianie zaawansowane tam bedzie gdzies opcja zresetowania z wejsciem do biosu, ewentualnie wyłącz fast boot i spróbuj F2 :) w biose mozesz tez ustawic zeby po kliknieciu F12 pokazywał liste z czego bootować system :P

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,196 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 361 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Fonzie_Foz Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 3,481 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...