• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dobra, przystępna i aktualna książka do C#

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,019 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2016 w C# przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Cześć!
Chciałbym się nauczyć C# oraz .NET. Mógłby mi ktoś polecić dobrą oraz aktualną książkę ( myślę nad "C# Rusz Głową") oraz przystępnie napisaną, jakimś nietrudnym językiem ?

Z góry dziękuję!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 stycznia 2016 przez KlataMiLata Bywalec (2,120 p.)

Co do książek to na ten moment nie mogę pomóc jednak mam dla ciebie pewną dodatkową sugestie...

... jeśli lubisz uczyć się nie tylko z książek, ale także częściowo z kursów wideo, to mogę polecić tobie witrynę Microsoft Virtual Academy. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji donośnie C# oraz całego .NET. Przede wszystkim całość jest w pełni darmowa. Nie rezygnuj jednak z kupna książki na rzecz tych kursów. 

komentarz 21 stycznia 2016 przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Właśnie korzystałem z tych kursów oraz z kursów Impact IT z YouTube :)
0 głosów
odpowiedź 21 stycznia 2016 przez niezalogowany

Szukaj na Amazon.
1. C# 6.0 in a Nutshell -> IMHO najlepsza (i najbardziej aktualna)
2. C# in Depth -> Jeśli zależy Ci na prostym przekazie (mniej aktualna - ostatnie wydanie 2013)

Mimo wszystko, tak jak już ktoś wcześniej wspomniał. W internecie masz wszystko: MSDN

komentarz 21 stycznia 2016 przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Kusi mnie pierwsza pozycja. Ale nie ma chyba wydania w języku polskim? Niby w miarę ogarnąłbym po angielsku ale co język ojczysty to język ojczysty.
komentarz 21 stycznia 2016 przez niezalogowany
Nope, może za 3 lata się pojawi.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,007 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2016 w C# przez Tomek Krupa Użytkownik (820 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 342 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2016 w C# przez Xxsource98 Nowicjusz (200 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 355 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...